• drieluik_almere_slide1
  • drieluik_almere_slide2
  • drieluik_almere_slide3
  • drieluik_almere_slide4
  • drieluik_almere_slide5
  • drieluik_almere_slide6
  • drieluik_almere_slide7
  • drieluik_almere_slide8
  • drieluik_almere_slide9

Oecumenische basisschool
Het Drieluik

Ten Harmsen van de Beekpad 4
1336 BK Almere-Buiten

T: 036- 529 5623
E: info@drieluik-almere.nl

 

Ouderbijdrage overschrijven naar: NL23 ABNA 0611 2267 31

 

Directeur: Tamara Rumpin


Personeel

  • Directeur

    Tamara Rumpin 

     

    Adjunct- directeuren

    Janet Schmidt en Mariska Gelijk

     

     

    Bovenschools directeur:

    Jenneke Kester

     

    Office Manager:

    Marjo Wilbrink

     

  • 1-2A Sylvia (ma t/m vr)
    1-2B Margje (ma t/m vr)
    1-2C Silvia (ma, di) en Cynthia (wo t/m vr)
    1-2D Juanita (ma, di) en Annuska (wo t/m vr)
    1-2E Sarah (ma t/m vr)
    1-2F Jitske (ma) en Irene (di t/m vr)
    1-2G Ilonka (ma t/m wo) en Vivian (wo t/m vr)
       
       
       

    Gesprekspartner met ouders vanuit schoolleiding: Janet Schmidt en Marianne Heesters

  • 3A Marije (ma, di) en Nicole (wo t/m vr)
    3B Ellen(ma t/m vr)
    3C Desiree (ma, di) en Margriet (wo t/m vr)
    3D Nienke (ma t/ vr)
    3E Denise (ma t/m vr)
    4A Vanilla (ma, di) en Jeske (wo t/m vr)
    4B Mirre (ma t/m vr)
    4C Karlijn (ma t/m vr)
    4D Serena (ma t/m vr)
    4E Chharissa (ma) en Emese (di t/m vr)
    5A Louise (ma, di) en Sanne (wo t/m vr)
    5B Ilse(ma t/m vr)

    5C

    5D

    Mariska (ma t/m wo) en Michel (do,vr)

    Lisanne (ma t/m wo) en Charissa (do, vr)

    Gesprekspartner met ouders vanuit schoolleiding: Mariska Gelijk

  • 6A Boy L. (ma t/m wo) en Paula (do, vr)
    6B Wouter (ma t/m vr)
    6C Marita (ma, di, do, vr) en Boy W. (wo)
    6D Jenny (ma t/m vr)
    6E Carlijn (wo t/m vr) en Boy W. (ma, di)
    7A Marloes (ma) en Bernike (di t/m vr)
    7B Sandra (ma t/m vr)
    7C Dominique (ma t/m vr)
    7D Casper (ma, di) en Sabrina (wo t/m vr)
    8A Joost (ma t/m vr)

    8B

    8C

    8D

    Daniéla (ma, di, do, vr)

    Dewi (ma t/m vr)

    Jesper (ma, di, do, vr) en Edwin (wo)

    Gesprekspartner met ouders vanuit schoolleiding: Tamara Rumpin

  • Coördinator leerlingenzorg:
    Marianne Brilstra

     

    Intern begeleiders:
    Daphne Maas (groep 1-2)

    (Tijdens het zwangerschapsverlof van Daphne worden haar taken waargenomen door Anna Marije Szekeres. Dit zal gaan om de periode 22 september tot eind januari)

    WIlma Kranenburg (groep 3-6)

    Nienke Hietland (groep 7-8)

     

    Interne schoolopleiders:
    Marianne Brilstra en Mariska Gelijk

     

    Vakgroep Bewegingsonderwijs:
    Kris Leunissen en Kasper Lindeman

     

    Coördinatoren ICT:
    Louise Franke, Casper Schneider en Saskia van Diemen 

     

    Coördinator Naschoolse Activiteiten:
    Gwenny Claasz Coockson

     

     

  • Office Manager:
    Marjo Wilbrink (ma t/m vr)

    Management ondersteuner:
    Saskia van Diemen (ma, di, do)

    Conciërge:
    Martijn Lange (ma, di, do, vr)

    Facilitair medewerker:
    Marcellina Duffels (ma, di, do)