• drieluik_almere_slide1
  • drieluik_almere_slide2
  • drieluik_almere_slide3
  • drieluik_almere_slide4
  • drieluik_almere_slide5
  • drieluik_almere_slide6
  • drieluik_almere_slide7
  • drieluik_almere_slide8
  • drieluik_almere_slide9

Oecumenische basisschool
Het Drieluik

Ten Harmsen van de Beekpad 4
1336 BK Almere-Buiten

T: 036- 529 5623
E: info@drieluik-almere.nl

 

Ouderbijdrage overschrijven naar: NL23 ABNA 0611 2267 31

 

Directeuren: Tamara Rumpin en Saskia Linschoten


Personeel

  • Directeuren

    Tamara Rumpin en Saskia Linschoten

     

    Adjunct- directeur

    Janet Schmidt

     

    Bovenschools directeur:

    Jenneke Kester

     

    Office Manager:

    Marjo Wilbrink

     

  • 1-2A
    Marianne Heesters- Stuivenberg (ma, wo, do, vr) en Louise Franke (di)
    1-2B Juanita Beerman  (ma, di, wo, vr) en Chantal van Berkum (do)
    1-2C Ilonka Hemminga (ma t/m wo)  en Sylvia Pel (do, vr)
    1-2D Sylvia Goos (di t/m vr) en Louise Franke (ma)
    1-2E Cynthia Arens (ma t/m vr)
    1-2F Chantal van Berkum (ma, di) en Desiree Voskuilen (woe t/m vr)
    1-2G Irene van Veen (ma t/m woe) en Jessica Stolp (do, vr)
    1-2H Sarah Moertabat (ma t/m vr)
    1-2I Anna Marije Szekeres (ma, di) en Martijn Plomp (woe t/m vr)
    1-2J Margje de Weijs (ma t/m vrij)

    Gesprekspartner met ouders vanuit schoolleiding: Janet Schmidt

  • 3A Ellen te Rietmole (ma t/m vr)
    3B Karlijn Bakker (ma t/m vr)
    3C Nienke Bogerd (ma t/m vr)
    3D Romy van Denderen (ma t/ vr)
    4A Maike Wittenberg (ma t/m vr)
    4B Mariska Essamani (ma t/m do) en Mirre Apon (vr)
    4C Heleen de Jong (ma t/m wo) en Crista van Dijk (do, vr)
    4D Serena Stam (ma t/m vr)
    4E Fransz van Diemen (ma, do, vr) en Nicoline Riemer (di, wo)
    5A Daphne van Zomeren (ma,wo t/m vr) en Wouter Bras (di,wo)
    5B Vanilla Sala (ma t/m vr)
    5C Dewi Fransen (ma t/m vr)
    5D Wilma Kranenborg (ma, wo t/m vr) en Sylvia Pel (di)

    Gesprekspartner met ouders vanuit schoolleiding: Tamara Rumpin

  • 6A Marloes Lindeboom-Thijsen (ma, di, wo) en Boy Wilhelm (wo, do, vr)
    6B Arnold Aikes (ma t/m vr)
    6C Carlijn Kuijpers (ma t/m vr)
    6D Jesper Koreman (ma t/m vr)
    7A Sabrina van Graas (ma t/m vr)
    7B Daniéla Spruijt (ma t/m vr)
    7C Sandra Vegt (ma t/m vr)
    7D Casper Schneider (ma t/m wo) en Ilse Broedersz (do, vr)
    8A Martika Herkströter (ma t/m vr)
    8B Joost van Gelder (ma t/m vr)
    8C Michiel van den Brink (ma t/m vr)

    Gesprekspartner met ouders vanuit schoolleiding: Saskia Linschoten

  • Coördinator leerlingenzorg:
    Marianne Brilstra

     

    Intern begeleiders:
    Daphne Maas (groep 1-2)

    Simone Bouma (groep 3-4)

    Nienke Hietland (groep 5 t/m 8)

     

    Interne schoolopleiders:
    Marianne Brilstra en Mariska Gelijk

     

    Vakgroep Bewegingsonderwijs:
    Kris Leunissen en Mirielle de Vries

     

    Coördinatoren ICT:
    Casper Schneider en Saskia van Diemen 

     

    Coördinator Naschoolse Activiteiten:
    Gwenny Claasz Coockson

     

     

  • Office Manager:
    Marjo Wilbrink (di, wo, do, vr)

    Secretaresse:
    Saskia van Diemen (ma, di, do)

    Conciërge:
    Martijn Lange (ma, di, do, vr)

    Facilitair medewerker:
    Marcellina Duffels (ma, di, do)