• drieluik_almere_slide1
  • drieluik_almere_slide2
  • drieluik_almere_slide3
  • drieluik_almere_slide4
  • drieluik_almere_slide5
  • drieluik_almere_slide6
  • drieluik_almere_slide7
  • drieluik_almere_slide8
  • drieluik_almere_slide9

Oecumenische basisschool
Het Drieluik

Ten Harmsen van de Beekpad 4
1336 BK Almere-Buiten

T: 036- 529 5623
E: info@drieluik-almere.nl

 

Ouderbijdrage overschrijven naar: NL23 ABNA 0611 2267 31

 

Directeuren: Tamara Rumpin en Saskia Linschoten


Personeel

  • Directeuren:

    Tamara Rumpin en Saskia Linschoten

     

    Onderwijskundig leider:

    Mariska Kloppenburg (di, do)

     

    Leerteamleider 1-2:

    Janet Schmidt (di, wo en vr)

     

    Leerteamleider 3-5:

    Tamara Rumpin (di, wo en vr)

     

    Leerteamleider 6-8:

    Saskia Linschoten (ma, di en do)

     

    Office Manager:

    Marjo Wilbrink (di, wo, do en vr)

  • 1-2A Susan van Campen (ma t/m vr)
    1-2B Cynthia Arens (ma t/m vr)
    1-2C Melody Pippel (ma t/m wo) + Anneke te Velthuis (do, vr)
    1-2D Sharon Uiterwijk (ma, di) Ilona van Oostveen (wo t/m vr) Vanaf 28/2/2017: Karima Bahri (ma t/m vr)
    1-2E Marianne Heesters (ma, wo t/m vr) + Mariska Essamani (di)
    1-2F Marjan Kramer (ma, di, do, vr)+ Saskia Steenhuis (wo)
    1-2G Sylvia Goos (ma t/m vr)
    1-2H Anna Marije Szekeres (ma, di) + Andrea van den Hoonaard (wo t/m vr)

    Gesprekspartner met ouders vanuit schoolleiding: Janet Schmidt

  • 3A Simone Bouma (di, wo) + Charissa Kool (ma, do, vr)
    3B Ellen te Rietmole (ma t/m vr)
    3C Karlijn Bakker (ma t/m vr)
    3D Serena Stam (ma t/m vr)
    3E Romy van Denderen (ma t/ vr)
    4A Dewi Fransen(ma t/m vr)
    4B Heleen de Jong (ma t/m wo) + Simone Peters (do, vr)
    4C Saskia Steenhuis (ma, do, vr) + Sanne Spriel (di, wo)
    4D Wilma Kranenborg (wo t/m vr) + Fransz van Diemen (ma, di)
    5A Mariska Gelijk (ma, wo, vr) + Bianca Fritz (di, do)
    5B Daphne van Zomeren (di t/m vr) + Else Koedam (ma)
    5C Vanilla Sala (ma t/m vr)
    5D Areanne Kruis-Kraster (di t/m vr) + Mariska Essamani (ma)
    Vanaf 27/2/2017 Mariska Essamani (ma t/m vr)

    Gesprekspartner met ouders vanuit schoolleiding: Tamara

  • 6A Marloes Lindeboom-Thijsen (ma, di, vr) + Nicoline Riemer (wo, do)
    6B Arnold Aikes (ma t/m vr)
    6C Anneloes Schouten-van Noppen (ma t/m vr)
    6D Cindy van Gog (ma, di) + Martijn Plomp (wo t/m vr)
    7A Sandra Vegt (ma t/m vr)
    7B Casper Schneider (ma, di, vr) + Else Koedam (di, do)
    7C Sabrina van Graas (ma t/m vr)
    8A Angela Esajas (ma t/m do) + Joost van Gelder (vr)
    8B Esmee Kreuger (ma t/m vr)
    8C Michiel van den Brink (ma t/m vr)

    Gesprekspartner met ouders vanuit schoolleiding: Saskia Linschoten

  • Expertiseteam

    Coördinator leerlingenzorg:
    Marianne Brilstra

     

    Intern begeleider:

    Daphne Maas (1 en 2)

    Marianne Brilstra (3 t/m 5)

    Nienke Hietland (6 t/m 8)

     

    Begeleiders van leerlingen met specifieke onderwijsbehoeften:
    Ingrid de Bruyn

     

    Coördinator Naschoolse Activiteiten:
    Gwenny Claasz Coockson

     

    Coördinatoren ICT:
    Saskia van Diemen

    Casper Schneider

    Martijn Lange

     

    Interne schoolopleiders:
    Marianne Brilstra
    Mariska Gelijk

     

    Vakgroep Bewegingsonderwijs:
    Marco Oldehinkel
    Mirielle de Vries
    Kris Leunissen
    Daniëlle Achterstraat

     

    Expertgroep Atelieronderwijs:

    Casper Schneider

    Anneloes Schouten

    Mariska Gelijk
    Else Koedam

    Els Mellink

    Michiel van de Brink

     

    Expertgroep Begrijpend Lezen:

    Mariska Gelijk

    Susan van Campen

     

    Expertgroep Handelingsgericht werken:
    Mariska Kloppenburg

    Vanilla Sala

    Heleen de Jong

    Marco Oldehinkel

    Daphne van Zomeren

    Karlijn Bakker

    Mariska Essamani

    Michiel van den Brink

    Susan van Campen

    Wilma Kranenborg

     

    Expertgroep ICT:

    Melody Meeuwisse

    Saskia Steenhuis

    Casper Schneider

    Charissa Kool

    Sanne Spriel

    Tamara Rumpin

     

    Expertgroep Identiteit:

    Nienke Bogerd

     

    Expertgroep Integraal Kindcentrum (IKC):

    Lesley de groot

    Janet Schmidt

    Susan van Campen

     

    Expertgroep Leerlingen met een Ontwikkelingsvoorsprong (LOV):

    Marianne Brilstra

    Anneke te Velthuis

    Nicoline Riemer

    Els Mellink

    Anna Marije Szekeres

    Karlijn Bakker

    Mariska Essamani

    Mariska Gelijk

    Simone Bouma

     

    Expertgroep Rekenen:

    Marianne Heesters

    Mariska Gelijk

    Marloes Lindeboom

    Nienke Hietland

    Sylvia Goos

    WIlma Kranenborg

     

    Expertgroep Rouw & Verlies:
    Janet Schmidt
    Nicoline Riemer

     

    Expertgroep Samen Sterk:

    Marjo Wilbrink

    Marjan Kramer

    Wilma Kranenborg

    Simone Bouma

     

    Aangevuld met de volgende ouders/verzorgers:

    Armand en Priscilla Dongor

    Patrick Grundel

    Nelleke Oenema

    Jantine Sudmeijer

    Pamela Wereldsma

     

    Expertgroep Sociaal Emotionele Ontwikkeling (SEO):

    Anneloes Schouten

    Else Koedam

    Esmee Kreuger

    Marco Oldehinkel

    Mariska Gelijk

    Mariska Kloppenburg

    Marjan Kramer

    Simone Bouma

    Susan van Campen

    Tamara Rumpin

  • Office Manager:
    Marjo Wilbrink (di, wo, do, vr)

    Secretaresse:
    Saskia van Diemen (ma, di, do)

    Conciërge:
    Martijn Lange (ma, di, do, vr)

    Facilitair medewerker:
    Marcellina Duffels (ma, di, do)